OTEVÍRACÍ DOBA ǀ Po-Pá 7:30-17:00 ǀ So 8:00-12:00 ǀ

O nás

Naše společnost v současné podobě vznikla v roce 2005, ale navazuje na tradici a zkušenosti podnikání v oboru fyzických osob již od roku 1994. Prodejna stavebních materiálů byla otevřena první jarní den právě v tomto roce a od té doby postupně rozšiřujeme naši nabídku zboží a služeb.
 
V současnosti jsme aktivní na stavebním trhu v prodeji stavebnin, kde se snažíme nabízet nejlevnější stavební materiály, ale i produkty prémiových značek. Indidivuální přístup k zákazníkům a komplexní péče o něj je naší největší výhodou. Od poradenství, přes výpočty spotřeby materiálu, až po dopravu auty s hydraulickou rukou se snažíme pokrýt všechny přání našich zákazníků. Disponujeme jak vlastní, tak smluvní dopravou, snažíme se vyhovět rychle, levně a dobře.
 
Jsme napojeni na významné i malé výrobce stavebních materiálů, kde umíme zprostředkovat podporu jejich techniků a technické podpory tak, abychom vám co nejvíce vyhověli.
 
V oblasti lešení nabízíme služy fasádního, atypického a pojízdného lešení. Disponujme velkým množstvím vlastního lešení a montážníky, poradíme, přivezeme, postavíme, pronajmeme, demontujeme, odvezeme. V průběhu staveb se snažíme vyhovět průběžně nově vzniklým požadavkům. Postaráme se o vás.
 
Foukané izolace nabízíme rovněž vlastní dodávkou a montáží zkušenými pracovníky. Ať už potřebujete minerální izolace nebo celulózové, máme skladem materiály a stroje a vyhovíme vám co nejrychleji a nejlépe. Stačí zavolat a my přijedeme, posoudíme, narhneme a nabídneme.
 
Budujeme i půjčovnu stavebních strojů a vybavení, kde se vám snažíme nabídnout takové položky, které nejvíce chcete a potřebujete. Do budoucna chceme nabídku rozšiřovat o další a na našich stránkách se o tom budete dozvídat.
 
Jako generální dodavatel staveb zaštiťujeme jednotlivé profese a jsme schopni nabídnout kompletní dodávku stavebních prací na klíč se specializací na fasády, střechy a izolace. Máme stovky referencí a jsme i schopni doporučit adekvátní stavební firmu, či řemeslníka z portfolia našich zákazníků stavebnin, abychom vám co nejlépe vyhověli.
 
V Chomutově provozujeme Wellness hotel Beethoven****, kde se snažíme nabízet kvalitní ubytovací a gastronomické služby podpořené zázemím wellness provozu. I v tomto oboru jsem již zkušení a uíme vám zajistit od individuálního ubytování na jednu noc, až po skupinové akce a luxusní rauty. Stačí si přát.
 
Protože jsme rodinná firma, umíme se vám přizpůsobit. I proto naše moto zní: Mnoho zaměření, jeden cíl
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení