OTEVÍRACÍ DOBA ǀ Po-Pá 7:00-17:00 ǀ So 8:00-12:00

Hřebenáč rozdělovací T220 KTL BRAMAC Classic PROT.Plus cihlově červená

Kód: BRPP-HT2-CCL-00.77
Neohodnoceno
1 001,88 Kč –16 %
Hřebenáč rozdělovací T220 KTL BRAMAC Classic PROT.Plus cihlově červená
1 001,88 Kč –16 % 841,58 Kč / ks 695,52 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Bramac rozdělovací hřebenáč Classic cihlově červená T220 se dvěma příchytkami PROTECTOR Plus jsou na trhu jedinečným sortimentem z porfolia značky BMI BRAMAC. Konstrukční řešení zabezpečuje maximální těsnost hřebene s ohledem na směr převládajících větrů.

Betonová taška od výrobce BMI Bramac PROTECTOR PLUS je charakteristická svým elegantním a symetrickým tvarem, který je společný také pro modely Classic, Classic AERLOX ULTRA a Classic STAR. Mají společný profil, liší se však od sebe povrchovou úpravou. Povrch střešní tašky je hladký a je opatřen dvojnásobným nástřikem disperzní barvy. Patří k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším modelům. V modelové řadě lze vybrat ze čtyř barev: cihlově červené, červenohnědé, tmavohnědé, ebenově černé a grafitově matné.

Betonová taška od výrobce BMI Bramac Classic je charakteristická svým elegantním a symetrickým tvarem, který je společný také pro modely Classic Protector Plus, Classic AERLOX ULTRA a Classic STAR. Mají společný profil, liší se však od sebe povrchovou úpravou.

Povrch střešní tašky Classic je hladký a je opatřen dvojnásobným nástřikem disperzní barvy. Patří k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším modelům. V modelové řadě lze vybrat ze čtyř barev: cihlově červené, červenohnědé, tmavohnědé a břidlicově černé.

Spotřeba: 1 ks pro kolmé napojení 2 hřebenů

Povrch PROTECTOR Plus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bramac rozdělovací hřebenáč T220 se dvěma příchytkami PROTECTOR Plus jsou na trhu jedinečným sortimentem z porfolia značky BMI BRAMAC. Konstrukční řešení zabezpečuje maximální těsnost hřebene s ohledem na směr převládajících větrů.

Betonová taška od výrobce BMI Bramac PROTECTOR PLUS je charakteristická svým elegantním a symetrickým tvarem, který je společný také pro modely Classic, Classic AERLOX ULTRA a Classic STAR. Mají společný profil, liší se však od sebe povrchovou úpravou. Povrch střešní tašky je hladký a je opatřen dvojnásobným nástřikem disperzní barvy. Patří k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším modelům.

V modelové řadě lze vybrat ze čtyř barev: cihlově červené, červenohnědé, tmavohnědé, ebenově černé a grafitově matné.

VLASTNOSTI:

Technologie Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin a rozdíl od standardních tašek, kde je povrch tvořen několika vrstvami barvy, je na povrch tašky s technologií Protector PLUS aplikována vrstva mikrobetonu, který zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Na tuto vrstvu se dále aplikují speciální nástřiky v daném barevném odstínu. Výsledkem je velmi hladký a atraktivní povrch, který zvyšuje odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zároveň je zabezpečena zvýšená ochrana před usazováním nečistot, mechů a řas.

• povrch - hladký povrch,

• zvýšená ochrana před usazováním nečistot, mechů a řas

• dlouhodobá ochrana původní barevnosti

VLASTNOSTI:

• Povrch hřebenáče PROTECTOR PLUS je sametově matný, s dvojnásobnou povrchovou úpravou.

POUŽITÍ:

Rozdělovací hřebenáče umožňují snadné a spolehlivé řešení v případě kolmého dotyku dvou hřebenů v jedné rovině. U typu T jsou 4 varianty provedení, které umožňují řešit všechny situace s ohledem na tvar stavby a směr větrů. Rozdělovací hřebenáče se připevňují běžnými příchytkami hřebenáče a vruty (hřebíky) k hřebenové lati. Rozdělovací hřebenáče se znázorněním směru převládajících větrů (viz. šipky) pro znázorněné umístění a typ hřebenáče (d - malý vnější ∅ hřebenáče 118 mm; D - velký vnější ∅ hřebenáče 250 mm).

ZÁRUKA:

• 30 let záruka na materiál

• 10 nebo 15 let záruka na funkčnost střešního systému BMI BRAMAC

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Spotřeba: 1 ks pro kolmé napojení 2 hřebenů

Hmotnost: cca 5,60 kg/ ks

Povrch PROTECTOR Plus

BALENÍ: 1 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřebenáče a uzávěry
Spotřeba: 1 ks pro kolmé napojení 2 hřebenů
Materiál: probarvený beton
Typ: rozdělovací hřebenáč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.