OTEVÍRACÍ DOBA ǀ Po-Pá 7:00-17:00 ǀ So 8:00-12:00

O nás

Naše společnost v současné podobě vznikla v roce 2005, ale navazuje na tradici a zkušenosti podnikání v oboru fyzických osob již od roku 1994. Prodejna stavebních materiálů byla otevřena první jarní den právě v tomto roce a od té doby postupně rozšiřujeme naši nabídku zboží a služeb.
 
V současnosti jsme aktivní na stavebním trhu v prodeji stavebnin, kde se snažíme nabízet nejlevnější stavební materiály, ale i produkty prémiových značek. Indidivuální přístup k zákazníkům a komplexní péče o něj je naší největší výhodou. Od poradenství, přes výpočty spotřeby materiálu, až po dopravu auty s hydraulickou rukou se snažíme pokrýt všechny přání našich zákazníků. Disponujeme jak vlastní, tak smluvní dopravou, snažíme se vyhovět rychle, levně a dobře.
 
Jsme napojeni na významné i malé výrobce stavebních materiálů, kde umíme zprostředkovat podporu jejich techniků a technické podpory tak, abychom vám co nejvíce vyhověli.
 
V oblasti lešení nabízíme služy fasádního, atypického a pojízdného lešení. Disponujme velkým množstvím vlastního lešení a montážníky, poradíme, přivezeme, postavíme, pronajmeme, demontujeme, odvezeme. V průběhu staveb se snažíme vyhovět průběžně nově vzniklým požadavkům. Postaráme se o vás.
 
Foukané izolace nabízíme rovněž vlastní dodávkou a montáží zkušenými pracovníky. Ať už potřebujete minerální izolace nebo celulózové, máme skladem materiály a stroje a vyhovíme vám co nejrychleji a nejlépe. Stačí zavolat a my přijedeme, posoudíme, narhneme a nabídneme.
 
Budujeme i půjčovnu stavebních strojů a vybavení, kde se vám snažíme nabídnout takové položky, které nejvíce chcete a potřebujete. Do budoucna chceme nabídku rozšiřovat o další a na našich stránkách se o tom budete dozvídat.
 
Jako generální dodavatel staveb zaštiťujeme jednotlivé profese a jsme schopni nabídnout kompletní dodávku stavebních prací na klíč se specializací na fasády, střechy a izolace. Máme stovky referencí a jsme i schopni doporučit adekvátní stavební firmu, či řemeslníka z portfolia našich zákazníků stavebnin, abychom vám co nejlépe vyhověli.
 
V Chomutově provozujeme Wellness hotel Beethoven****, kde se snažíme nabízet kvalitní ubytovací a gastronomické služby podpořené zázemím wellness provozu. I v tomto oboru jsem již zkušení a uíme vám zajistit od individuálního ubytování na jednu noc, až po skupinové akce a luxusní rauty. Stačí si přát.
 
Protože jsme rodinná firma, umíme se vám přizpůsobit. I proto naše moto zní: Mnoho zaměření, jeden cíl
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.