OTEVÍRACÍ DOBA ǀ Po-Pá 7:00-17:00 ǀ So 8:00-12:00

Hřebenáč hromosvodový BRAMAC Classic PROTECTOR Plus s příchytkou grafit mat

Kód: BRPP-HRH-GR-00.77
Neohodnoceno
592,90 Kč –16 %
Hřebenáč hromosvodový BRAMAC Classic PROTECTOR Plus s příchytkou grafit mat
592,90 Kč –16 % 498,04 Kč / ks 411,60 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Bramac hřebenáč hromosvodový PROTECTOR PLUS grafit jsou nejbezpečnějšími prvky určenými pro instalaci systému ochrany před následky úderu blesku na střešní krytinu.

Spotřeba: cca 1 ks/0,8 m délky vodiče

Povrch PROTECTOR PLUS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bramac hřebenáč hromosvodový PROTECTOR PLUS jsou nejbezpečnějšími prvky určenými pro instalaci systému ochrany před následky úderu blesku na střešní krytinu. V betonovém nálitku o výšce 30 mm je na tělese hřebenáče vsazena podpěra vodiče vedení hromosvodu. Nálitek je vyroben technologií Protector PLUS. Podpěra je vyrobena z nerezavějící oceli a je konstrukčně řešena tak, že je k ní vodič připevněn ve vzdálenosti 70 mm od povrchu hřebene. Hromosvodový hřebenáč se připevňuje běžným způsobem pomocí příchytek hřebenáče. Mezera mezi hřebenáčem a nejvyšším bodem střešní tašky by neměla být větší jak 0,5 cm. Maximální utahovací moment 45 Nm. Materiál podpěry nerezavějící ocel. Lze použít pro všechny typy hromosvodových vodičů - pozink, měď, nerez apod.

Betonová taška od výrobce BMI Bramac PROTECTOR PLUS je charakteristická svým elegantním a symetrickým tvarem, který je společný také pro modely Classic, Classic AERLOX ULTRA a Classic STAR. Mají společný profil, liší se však od sebe povrchovou úpravou. Povrch střešní tašky je hladký a je opatřen dvojnásobným nástřikem disperzní barvy. Patří k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším modelům. V modelové řadě lze vybrat ze čtyř barev: cihlově červené, červenohnědé, tmavohnědé, ebenově černé a grafitově matné.

VLASTNOSTI:

Technologie Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin a rozdíl od standardních tašek, kde je povrch tvořen několika vrstvami barvy, je na povrch tašky s technologií Protector PLUS aplikována vrstva mikrobetonu, který zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Na tuto vrstvu se dále aplikují speciální nástřiky v daném barevném odstínu. Výsledkem je velmi hladký a atraktivní povrch, který zvyšuje odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zároveň je zabezpečena zvýšená ochrana před usazováním nečistot, mechů a řas.

• povrch - hladký povrch,

• zvýšená ochrana před usazováním nečistot, mechů a řas

• dlouhodobá ochrana původní barevnosti

POUŽITÍ:

Hřebenáč hromosvodový PROTECTOR PLUS jsou nejbezpečnějšími prvky určenými pro instalaci systému ochrany před následky úderu blesku na střešní krytinu.

Mezera mezi hřebenáčem a nejvyšším bodem střešní tašky by neměla být větší jak 0,5 cm.

Povrch hřebenáče PROTECTOR PLUS je sametově matný, s dvojnásobnou povrchovou úpravou.

ZÁRUKA:

• 30 let záruka na materiál

• 10 nebo 15 let záruka na funkčnost střešního systému BMI BRAMAC

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Spotřeba: cca 1 ks/0,8 m délky vodiče

Hmotnost: cca 4,45 kg/ ks

Povrch PROTECTOR PLUS

BALENÍ: 33 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřebenáče a uzávěry
Spotřeba: cca 1 ks/0,8 m délky vodiče
Materiál: probarvený beton
Typ: hromosvodový hřebenáč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.